KONST / Litografier / Litografi 9467394
nr 946 7394
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Litografi, Erland Cullberg (1931-2012), fåglar, PT, 4/10, signerad, motivet: 49x40
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:45:21
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr